logo

Dijital Baskı Makineleri

COLORJET,ITMA2015’te iki dijital tekstil baskı makinesini sunmaya hazırlanıyor

  • METRO, büyümekte olan her şirket için en iyi yatırım geri dönüşü ve ölçeklenme sağlayançok yönlü ileri teknoloji baskı makinesi
  • FABJET-DUO, ev tekstili baskısı için ideal olan ‘İkisi Bir Arada’ 3.2 metrelik yenilikçi dijital baskı makinesi

colorjet METROHindistan’ın en büyük dijital baskı makinesi üreticisi olan COLORJETGroup iki adet geleceğe hazır tekstil baskı çözümünü sunmaktadır, ITMA 2015 salon 18 standno. H-102 bölümünde yer alacak olan METRO veFABJET-DUO; firma aynı zamanda ITMA’ya katılacak olan ilk Hint tekstil makinesi üreticisidir.

METRO kelimenin tam anlamıyla ileri seviye endüstriyel dijital tekstil baskı makinesidir, makine tekstil firmalarının her türlü artan ihtiyaçlarını karşılayacak verimli mühendisliği ve son teknolojiyi harika bir şekilde bir araya getirmektedir.

Reaktif asit çözeltisi ve pigment de dahil olmak üzere her türlü boya ile uyumlu olan bu baskı makinesi bir çok kumaş çeşidine büyülü bir gerçeklik dokumaktadır. 0.1 mm’den 30 mm’ye her türlü pamuk, polyester, ipek, viskoz, naylon, asetat ve çeşitli karışım kumaşlara METRO ile baskı yapılabilmektedir.

Bu baskı makinesi, ölçeklenebilir özellikleri sayesinde tekstil baskı endüstrisinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir ve mümkün olan en kısa ger ödeme periyodunu sunar.

ITMA’da, ziyaretçiler METRO’nun pigment boyalarla en iyi sonucu elde etmek için nasıl özel olarak senkronize edildiğini ve tasarlandığını görme şansına erişeceklerdir. Müşterilere özel özgün değer seçenekleri pigment boyalarla daha hızlı ve sorunsuz üretim adına püskürtme montajının pürüzsüz olarak gerçekleşmesini sağlayan senkronize edilmiş teknolojiyi içermektedir.

Otomatik sıcaklık kontrolü, özel olarak entegre edilmiş VPC teknolojisi kesintisiz üretim adına pürüzsüz pigment boya akışını sağlarken, aynı zamanda baskı başlıklarının pigment boyalarla aynı sonucu elde etmesini sağlamaktadır.

METRO dijital tekstil baskı makinesi bu alandaki baskı makinelerinin hızından taviz vermeden, yedi renkli baskı avantajıyla mükemmel kalitede baskılar sunmaktadır.

İkinci yenilikçi baskı makinesi ise FABJET-DUO’dur. Bu baskı makinesi “İkisi Bir Arada” özelliğine sahiptir. Bu baskı makinesi herhangi üç boyadan ikisini seçme özgürlüğü sunan duble boya sağlama sistemine sahiptir, bunlar; Reaktif, Çözelti ve Pigmenttir, ayrıca makine sadece basit bir tuşa dokunuşla reaktif veya çözelti veya pigment boya baskı makinesine dönüşmektedir.

Şimdi tekstil baskıcıları iki makineye yatırım yapmak yerine, tek makine ile üç boya çeşidinden ikisini kullanma avantajına sahip olabilirler.

FABJET-DUO pamuklu ve polyester kumaşlara aynı makinede baskı yapma imkanı sunar ve ayrıca hem toplu üretim hem de numune üretimi için mükemmel çözümdür. Sadece bununla kalmaz, ayrıca 3.2 metre genişliğinde olması nedeniyle ev tekstili ürünleri baskısı için de idealdir.

COLORJET Group Direktörü Pavan Bey şu şekilde belirtmektedir: “Bizim dijital tekstil baskı makinelerimiz Hindistan’daki sanat eseri bir üretim tesisinde üretilmiştir ve bu iki özgün baskı makinesi daha küçük baskı izleri ve yüksek enerji verimi gibi endüstriyel ihtiyaçları karşılamak üzere ARGE işbirliği ve yenilikçiliği çerçevesinde geliştirilmiştir.”

COLORJET Group Direktörü Pavan Bey: “ITMA 2015 süresince, aynı teknolojileri Hindistan ve global tekstil dünyasıyla eşzamanlı olarak oldukça makul fiyatlar ve en kısa geri ödeme periyodu ile sunuyoruz.”

ITMA2015’te yer alarak,COLORJETGroupAvrupa ülkeleri ve Türkiye, Çin, Endonezya, Bangladeş, Filipinler, Pakistan, Brezilya, Sri Lanka ve Vietnam ve ülkelerden ziyaretçileri ve alıcıları hedeflemektedir.

Share
1975 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ