logo

Dijital Baskı Makineleri

Folpa Dijital ITM 2016 Fuarında Yerini Aldı.

Folpa Dijital  (5) (Large)Folpa Dijital , Mutoh Marka Yeni Nesil VJ 1938TX Modeli Baskı Makinası İle ITM 2016 Fuarında Yerini Aldı.

Folpa Dijital Genel Koordinatörü Recep Işığıbol ITM Fuarı Ve Fuarda Sergiledikleri Ürünleri İle İlgili Genel Bir Değerlendirme Yaptı.

 ITM fuarı tekstil sektörü için uzun yıllardır çok önemli bir fuar iken, dijital baskı çözümlerinin tekstil alanında kullanımlarının artmasıyla bizim açımızdan da önem kazanan, bölgemizin en önemli fuarlarından bir tanesi. Hal böyle olunca bizim de bu fuarda yer almamız kaçınılmaz olmuştur. Genel olarak fuar bu senenin getirmiş olduğu zorlukları yansıtıyor olsa da , fuar sonrası geri dönüşlerimiz oldukça olumlu. ITM fuarının bize ve sektörümüze katacağı daha çok şey olduğunu düşünüyorum.

 Folpa Dijital  (1) (Large)Fuar’a Türkiye mümessilliğini yaptığımz MUTOH ürünleri ile katıldık. Süblimasyondan, direkt kumaş baskıya kadar farklı ürünlerimizi tanıttık. En çok ilgi gören ve yeni ürünümüz VJ 1938TX modeli oldu. Direkt pamuklu kumaşa baskıda artan talep , bu modelin ilgi görmesinin en büyük nedeni. Çift kafalı , pigment,reaktif gibi boyalarla uyumlu olan VJ 1938TX , çift kafalı saatte 40m2 baskı yapabilme kapasitesiyle , ziyaretçilere sunduğumuz en yeni model.

Tekstil sektörüne dünyaca ünlü Japon MUTOH markasıyla hizmet veriyoruz. Türkiye mümessilliğini üstlendiğimiz marka ile müşterilerimize en yeni teknolojileri dünya ile aynı anda sunuyor ve çok güzel geri dönüşler alıyoruz.

2016 tekstil sektörü için hedeflenen ile ulaşılan arasında farkların olduğu bir yıl oldu, Rusya ile krizin etkileri her alanda olduğu gibi tekstil sektörünü de olumsuz yönde etkiledi, ancak gelinen noktada yapılan çalışmalar, 2016 bitmeden belirlenen hedef ve ulaşılan hedef arasındaki makasın daralmasını sağlayacak gibi görünüyor. Umarım hepimiz için güzel bir 2. Çeyrek olur.

Share
1549 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ