logo

Dijital Baskı Makineleri

Has Group Yatırımlarına Devam Edecek

bahadir_kupeli kopyaHas Group Pazarlama Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı Bahadır Küpeli, 2016 yılı için aksiyon aldıkları çalışmalar ve yıl içerisinde yapacakları faaliyetler ile ilgili bilgiler vererek pazar payının arttırılmasının önemine değindi.

Bahadır Küpeli “Kendimizi, ekibimizi ve ürünlerimizi geliştirmek için sürekli çalışıyor, daha önce girmediğimiz pazarlara girmek için stratejiler geliştiriyoruz. Has Group olarak % 50 lik bir oranla ihracat potansiyeline sahibiz. Yeni pazarlarda belirlediğimiz fuarlarda Has Group markasını tanıtmak istiyoruz.” dedi.

 Has Group’un Alman Üreticiler Derneği VDMA ‘ya kabul edilen ilk ve tek Türk üye şirketi olduğunu belirten Küpeli,dünya devlerinin de içinde olduğu bu federasyonda yer alan tek Türk firması olarak çalışmalarını daha büyük bir şevkle sürdüreceklerini söyledi.

 Has Group’un, 2016 Temmuz ayında Vietnam’da gerçekleştirilecek olan VDMA seminerine konuşmacı olarak davet edildiğini belirten Küpeli, 22 üye şirket temsilcilerinin katılacağı VDMA’nın İleri Eğitim Programında “Çevre Koruma Teknolojileri ile Tasarruflar” hakkında bir sunum gerçekleştireceğini de ifade etti.

“Alman Teknolojisi ile Vietnam Tekstili Buluşuyor” temalı iki teknoloji konferansı 5 Temmuz’da Hanoi’de ve 7 Temmuz’da HoChiMinh City’de gerçekleştirilecek.  

Share
1369 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ