logo

Dijital Baskı Makineleri

Mersan Makine ITM 2016 Fuarında Yeni Nesil Makinalarını Sergiledi.

mersan-1 (Large)Mersan Makine Genel Müdürü Erhan Sümer ITM Fuarının Bölgede En Değerli Ve En Verimli Fuar Olduğunu Belirtti.

ITM fuarı özellikle yurtdışından gelen ziyaretçi açısından önemli bir fuar. ITMA fuarına maliyet ve vize problemi açısından gidemeyen bazı ülke yatırımcıları bu fuara geliyorlar, buda bu fuarın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Fuarda özellikle İran, Mısır, Pakistan, Bangladeş, Özbekistan gibi ülkelerden ziyaretçi geldi buda bizi son derece memnun ediyor. Fuarın sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağladığını düşünüyorum.

Fuarda açıken sanfor makinası, açıken sıkma makinası, tüp sanfor makinası, balon sıkma makinası, terme fikse makinası ve gaze makinalarımızı sergiledik. Biz firma olarak uzun yıllardır üretimimizin % 80-90’nını yurtdışına ihraç ediyoruz, bunun nedeninde yurtiçinde fiyat rekabetinin çok fazla olması ve fiyatların çok dengesiz olmasıdır. Biz bu fuarda yurtdışından gelen misafirlerimizi ağırladık. Sergilediğimiz makinalarımıza ilginin yoğun olduğunu söyleyebilirim. Burada yaptığımız görüşmeler neticesinde birkaç makine bağlantısı da gerçekleştirdik.

mersan mak-2 (Large)

Share
1402 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ