logo

Dijital Baskı Makineleri

ÖZANADOLU GROUP Fespa Fuarı Tekstil Seminerlerine Destek Oldu

1ÖZ ANADOLU GROUP; 10-13 Aralık 2015 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen FESPA 2015 Fuarında gerçekleştirilen Tekstil seminerlerine Makine ve Boya desteği sağladı.

Türkiye ve bölgenin geniş format dijital baskı, serigrafi, tekstil baskı ve endüstriyel reklam sektörlerini buluşturan Fespa fuarı 10-13 Aralık 2015 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da 2 ve 4. Salonda düzenlendi.
Fuarın katılımcısı olan Öz Anadolu Group; Andojet Ahtobot baskı makinesi ve Inkuin baskı boya markaları ile fuarda yer aldı. Fuara katılan ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören ÖZ ANADOLU GROUP yerli ve yabancı birçok müşteri ile bağlantılar yapma imkânı buldu.
Öz Anadolu Group yapmış olduğu çalışmaları ve yenilikleri geliştirirken, üniversiteler ile iş birliğine önem veren kuruluşlar arasında yer almaktadır. Sürekli olarak üniversitelerin düzenlemiş olduğu etkinliklere destek olmaktadır. FESPA Fuarında yapılan Tekstil Seminerleri için bir adet Andojet Ahtopot baskı makinesi ve Inkuin boyaları ile destek veren ÖZ ANADOLU GROUP etkinliklere katılan ziyaretçilerin daha verimli seminer geçirmelerini sağladı.
Fespa fuarında gerçekleştirilen Tekstil Seminerleri için ABD’den davet edilen dünyaca Ünlü baskı ve serigrafi uzmanı olan Charlie Taublieb üç gün boyunca bir çok alanda seminer verdi.
Dünyaca ünlü ABD’li baskı ve serigraf uzmanı olan Charlie Taublieb Öz Anadolu Group Yönetim Kurulu Başkanı Adem BÜLBÜL’e seminerlerin daha verimli geçmesi için yapmış oldukları desteklerden dolayı teşekkürlerini ifade etti. Dünya’da birçok seminere katılan ve bu alanda dünyaca ünlü markalara danışmanlık yapan Charlie Taublieb, Andojet Ahtopot baskı makinesi ve Inkuin baskı boyalarını kullanarak ziyaretçilere bilgilendirme yaptı. Taublieb Öz Anadolu Group ürünlerini test etme imkânı bulduğunu ve ürünlerin kalitesinden övgü ile bahsetti.
Öz Anadolu Kimya markasıyla emprime baskı atölyeleri için elek baskı boyaları ve kimyasalları (screen printing dyes and chemicals) üretmektedir.

2Yönetim kurulu başkanı Adem Bülbül tarafından 1989 yılında Zeytinburnu’nda küçük bir imalat atölyesinde başlatılan bu girişim 4 yıl gibi kısa bir süre içinde, Göngören’deki 2500 m2’lik yeni binasına taşındı. Gün geçtikçe kalitesini ve ürün gamını artıran Öz Anadolu Kimya markası müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ragle, emülsiyon, palet yapıştırıcıları, slikon sprey, kalıp çerçevesi, kalıp ipeği, transfer kağıdı ve benzeri ürünleri de sunmaya başladı. 20. yılını dolduran firma, ülkesinin ve ihracat yaptığı uluslararası firmaların taleplerine cevap verebilecek büyüklükte üretim hacmine sahip, 11 bin m2 alana kurulu, Mahmutbey’deki yeni tesislerine taşınarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Andojet ,Öz Anadolu Kimya, Inkuin gibi markaları bünyesinde barındıran Öz Anadolu Group her geçen gün büyümesini devam ettirmektedir.

Share
1734 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ