logo

Dijital Baskı Makineleri

PRO-SER İnovatif Makinelerini ITMA 2015’de Sergileyecek

pro-ser (2) (Medium)PRO-SER 1998 yılında  % 100  yerli  sermaye  ile  kurulmuş  tekstil  makine  sektörünün önemli  firmalarından dır. 2009 yılından beri Fransa ‘da da faaliyet sürdüren PRO-SER,   TÜRK YATIRIMCI OSCAR ÖDÜLÜNE layık görüldü.  Firma yurtiçinde ve yurtdışındaki yatırımlarıyla ülke ekonomisine değer katmaya devam etmektedir.

Tekstil başta olmak üzere, deri, kimya, çevre, gıda ve kâğıt sektörüne yönelik,  özel makine tasarımı,  kalite kontrol, süreç belirleme, numune çalışmalarını işletme koşullarında test etme amaçlı makine ve aksamlarını üreten firma, standart test ekipmanlarının yanı sıra, üniversitelerle yaptığı işbirlikleriyle müşterilerinin taleplerine yönelik projeler geliştirip kaliteli ve yenilikçi bir hizmet anlayışı benimsemektedir. Bu gayeyle, İstanbul Üniversitesi Teknokent ‘ inde de yer alan PRO-SER TUBİTAK projelerini hayata geçirmeyi hedefliyor. PRO-SER, inovatif makineleri ile enerji verimliliği ve tasarrufu sağlayan çevreci uygulamaları etkin bir şekilde kullanmayı amaçlıyor.

pro-ser (3) (Medium)Yenilikçi teknolojiler için yoğun bir AR-GE süreci gerçekleştiren PRO-SER,  satış sürecinde olduğu kadar satış sonrası tecrübeli teknik servis hizmeti ile de müşterilerine çözümler sunuyor.

Fransa, Romanya, Özbekistan, Kazakistan, Azerbaycan, Suriye, İran gibi ülkelerin de aralarında bulunduğu çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştiren PRO-SER ‘in üretimini gerçekleştirdiği makinalar arasında; elyaf, iplik, kumaş, halı, ayakkabı, deri test cihazları, yıkama boyama test cihazları,  yanmazlık test cihazları, genel laboratuvar cihazlarını, dünyanın önemli tekstil makine fuarlarından olan ITMA 2015 Milano’da tanıtacak.

pro-ser (1)PRO-SER, ITMA 2015 Milano fuarı aracılığıyla tekstil ve makine alanındaki bilgi ve tecrübelerini Türkiye dışındaki partnerleriyle paylaşmayı veyeni bağlantılar kurmayı hedefliyor.

Share
1559 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ