logo

Dijital Baskı Makineleri

Tekstil Trend Dergisi ITMA 2015 Milano Fuarında Yerini Aldı…

tekstil trend dergisi (7) (Medium)12-19 Kasım 2015 tarihleri arasında İtalya’nın Milano kentinde bulunan  RHO FIERA Fuar merkezinde 130’a yakın Türk firmasının ve  1.691 katılımcının  iştirak ettiği fuarın basın partneri olan dergimiz Tekstil Trend kendi standında ülkemizi başarı ile temsil etti.

Editörden;

Hall 3 F102 nolu standımızda Sekiz gün boyunca ülkemiz ve yabancı tekstil profesyonellerini ağırlama imkanı bulduk. Fuara özel olarak hazırladığımız yayınımızı fuar süresi boyunca ziyaretçilere ücretsiz olarak ulaştırdık. Fuar esnasında firmalarımıza ait standların görsellerini sosyal medya hesaplarımızdan tüm üyelerimize ulaştırdık. Bir çok üyemiz fuarı ziyaret esnasında ilgilendikleri katılımcı firmalarımızın olduğunu sosyal medya hesaplarımızdaki görsellerden öğrendiklerini yaptıkları ziyaretlerde ifade ettiler.

Güzel bir fuar ortamı saylayan fuarın organizatörlerini profesyonel yaklaşımlarından dolayı tebrik ediyoruz. Fuarın Türkiye Ofisi One Stop Müdürü Cenk Olcaytuy’u firmalarımızın sorunsuz bir şekilde fuar geçirmesini sağladığı için teşekkür ediyoruz. Fuara katılan firmalarımızın çatı derneği TEMSAD yönetim kurulu üyelerine fuar için yapmış oldukları tanıtımlar için kutlamak isteriz. Ayrıca standımızı ziyaret eden ve etmeyen tüm katılımcılara çok teşekkür ediyoruz…

Share
1483 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ