logo

Aker Giyim Koleksiyonu’nun İlham Verici Tasarımları İle Tanışın

Aker Giyim Koleksiyonu’nun İlham Verici Tasarımları İle Tanışın

 aker  (14) (Medium)İpek eşarplarındaki tasarım iddiasını giyim koleksiyonuyla da sürdüren Aker; 2015 ilkbahar yaz giyim koleksiyonuyla yaz günlerini rahat ve serin bir deneyime dönüştürüyor. Yaza özel terletmeyen kumaşları pastel renklerle taçlandıran yeni koleksiyon; etek, elbise, tunik, pantolon, blazer ceket, şifon bluz, uzun yelekten oluşan çeşitliliğiyle modaya yeni bir perspektif getiriyor.

 Kendi modasını yaratan kadınlar, modern çizgilerle buluşuyor

 Giyim koleksiyonu ile kadın giyimde yeni bir devre imza atan Aker; lila,mercan ,ekru ,mint ve sarının uyumlu beraberliğini, modern kadının hayatına uygun tasarımlarla birleştiriyor. Doğal elyaflı ,hafif gramajlı ,pamuk ve keten karışımlı kumaşlar ise Aker 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda kendi modasını sergilemek isteyen kadınlara hitap ediyor.

 Emprime desenler, degaje formlar, reglan kol detaylarıyla çeşitlenen Aker giyim koleksiyonu, yükselen trendleri kadın moda severlerin ilgisine sunuyor. Aksesuar detayları ile farklılaşan ürünlerde, özel hatları ve değişken kesimleriyle ilginç kuplar da görebilirsiniz.

#

SENDE YORUM YAZ