logo

BTM 2015 Tekstil Sektörünü Bursa’da Bir Araya Getirdi

BTM 2015 Tekstil Sektörünü Bursa’da Bir Araya Getirdi

 1428583893_btmbuyukTekstil sektörünün önde gelen markalarını bir araya getiren Bursa Tekstil Makineleri Fuarı- BTM 2015, Türk tekstilinin başlangıç noktası olarak tanımlanan Bursa’da kapılarını katılımcı ve ziyaretçilerine açtı. İlk kez yapılıyor olmasına rağmen sektör temsilcilerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan BTM 2015, Türkiye’nin ilk tekstil fabrikalarından birisi olan Merinos Fabrikası’nda yer alan Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde (AKKM) düzenleniyor.

12 Nisan’a kadar ziyarete açık olacak olan BTM 2015’de yerli ve yabancı 100’den fazla firma son teknoloji ürünü tekstil makinelerini tanıtacak. Yerli ve yabancı 100’den fazla firmanın 4 gün boyunca tekstil ve hazır giyim üretimi yapan son teknoloji ürünü makinelerini sergileyeceği BTM 2015, tekstil sektör temsilcilerini buluşturarak, B2B iş görüşmelerine fırsat sunuyor

Katılımcılar, Bursa gibi önemli bir tekstil kentinde düzenlenen BTM 2015’in bölgede faaliyet gösteren tekstil firmaları için çok önemli olduğunu belirterek, ilk günden önemli görüşmeler yaptıklarını dile getirdi. Ayrıca gelen ziyaretçilerin kalitesine değinen katılımcılar, fuardan önemli beklentilerinin olduğunun altını çizdi.

#

SENDE YORUM YAZ