logo

Bursa Fashion Week’de geri sayım başladı

Bursa Fashion Week’de geri sayım başladı

Bursa Fashion WeekBursa’nın moda haftası “Bursa Fashion Week” için geri sayım başladı. Yerli ve yabancı bir çok ünlü top modelin yer alacağı organizasyon, 22-26 Ekim tarihleri arasında Bursa Kervansaray Termal Otel’de gerçekleştirilecek.

Moda takviminde artık Bursa da var.

Bursa’nın  moda haftası “Bursa Fashion Week” için geri sayım başladı. Yerli ve yabancı bir çok ünlü top modelin yer alacağı organizasyon, 22-26 Ekim tarihleri arasında Bursa Kervansaray Termal Otel’de gerçekleştirilecek.

Bursalı ünlü moda tasarımcılarının ürünlerini dünya markaları düzeyinde tanıtabileceği Bursa Moda Haftası ile dünya moda takvimi bu yıl yepyeni ve geleneksel bir organizasyonla önümüzdeki yıla merhaba diyecek.

Bursa  moda dünyasını tek bir çatı altında toplamayı hedefleyen “Bursa Fashion Week” (Bursa Moda Haftası) 22-26 Ekim tarihleri arasında Bursa Kervansaray Termal Otel’de organize edilecek. Moda tasarımcıları ve hazır giyim markalarının güçlerini birleştireceği Moda Haftası’ nda 25 Bursalı moda tasarımcısının koleksiyonları sergilenecek. 3 günlük bir defile maratonunun yer aldığı organizasyon kapsamında ünlü top modeller ile düzenlenecek çeşitli imza günleri de yer alıyor.

1113-2014_09_18_121038-bursa-moda-haftas-nigarsevki (Medium)Tasarımcıların koleksiyonlarını sergileyebileceği Moda Haftası boyunca  bütçesi daha kısıtlı olan, podyum defilesi gerçekleştirecek kadar geniş bir koleksiyon hazırlamamış tasarımcılar da koleksiyonlarını sektörle buluşturabilecek. Bursa Moda Haftası boyunca Bursa podyumlarında yer alacak modeller arasında Şebnem Schaefer, Vatan Şaşmaz, Elif Ece Uzun, Şenol İpek  gibi ünlü isimler yer almakta.

Etkinliğin isim sponsoru olan Atlas Organizasyon Genel Müdürü Ertan Kündeş yaptığı açıklamada;  yıllardır düşünülen ama zorluklar nedeni ile bir türlü hayata geçirilemeyen bu proje ile Bursalı moda tasarımcıları ve hazır giyim markalarını bir araya getirmeyi hedeflediklerini belirterek, “Moda haftamızda 3 gün boyunca düzenleyeceğimiz mini defile maratonu ile 25 moda tasarımcısının koleksiyonları sergilenecek. Defileler kırmızı halı girişleri, gala gecesi ve imza günleri ile dopdolu geçecek. Moda Haftamız’ da birçok yerli ve yabancı 30’a yakın modeli şehrimizde ağırlayacağız. Sektörde öne çıkmak isteyen, ulusal düzeyde sesini duyurabilecek yeterliliğe sahip markalar ile birlikte organize edeceğimiz moda haftası ile tekstil ve moda dünyasında adımızı şehrimize yakışır bir şekilde duyurmak istiyoruz.” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ