logo

“BURSA MODA HAFTASI” MARKALAŞTI

“BURSA MODA HAFTASI” MARKALAŞTI

Bursa Moda Haftasi (1) (Medium)Birbirinden değerli Bursa markaları ve moda tasarımcılarını  bir araya getirecek olan Bursa Moda Haftası’nın “Marka Tescili” Erdem Kaya Patent tarafından gerçekleştirildi.  

Bursa’nın en önemli moda markalarının ve tasarımcılarının boy göstereceği moda haftası,  Atlas Organizasyon tarafından yapılan başvuru ile   Erdem Kaya Patent tarafından “Bursa Moda Haftası” olarak tescil edildi.

Erdem Kaya Patent Marka Danışmanı M. Kemal Doğanlar, hazırlanan tescil belgesini düzenlenen törenle Atlas Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Kündeş’e teslim etti. Ertan Kündeş  yaptığı konuşmada, Bursa Moda Haftası’nın tescilinde olumlu katkılar sağlayan Erdem Kaya Patent Marka Danışmanı M. Kemal Doğanlar’a teşekkür ederek;  “Bursa ülkemizde daha çok önemli tekstil fason merkezlerinden biri olarak görülürken, bizler bu şehrin birbirinden değerli markaları ve moda tasarımcıları var diyerek yola çıktık. Bursa Moda Haftası’nın  Bursalı moda markaları ve tasarımcılarının değerlerini arttıracağını ve önemli avantajlar getireceğine inanıyorum.” dedi.

Modanın kalbi Bursa’da atacak

Bursa Moda Haftasi (2) (Medium)Kündeş;  “Atlas Organizasyon olarak, Bursa’nın önde gelen modacılarının, birbirinden renkli kreaksiyonlarını Bursalı moda severlerin beğenisine sunmak üzere kolları sıvadık. Bursa Moda Haftası kapsamında 24-26 Ekim tarihleri arasında Kervansaray Termal Otel’de 3 gün sürecek karma defile programımız ile  Bursa moda markaları, medyatik mankenler ve ünlü sunucuların katılacağı  görsel şölen eşliğinde  moda severler ile buluşacak.  Bursa’nın moda kalitesini tanıtma açısından büyük bir fırsat olan Bursa Moda Haftası’na katılımcıları bekliyoruz. İlkbahar ve sonbahar olmak üzere yılda 2 defa düzenleyeceğimiz Bursa Moda Haftası ile bundan sonra Modanın kalbi Bursa’da atacak.” ifadelerini kullandı.

“Bursa tüm şehirlere örnek olacak”

Erdem Kaya Patent Marka Danışmanı M. Kemal Doğanlar  tescil belgesinin teslimi sırasında; “ Atlas Organizasyon’un yoğun ve ısrarlı çalışmaları sonucunda “Bursa Moda Haftası” markasının tescil işlemleri gerçekleşti. Türkiye’deki şehirlere moda konusunda örnek olacağını düşündüğümüz bir çalışmanın hayata geçirildiğini düşünüyoruz. Uzun süren bir çalışmanın sonucunda tescil işlemlerimiz tamamlandı. Bursa moda camiasına  hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Bursa Moda Haftasi (1) (Medium)

#

SENDE YORUM YAZ