logo

Dijital Baskı Makineleri
19 Ekim 2018

DGSHAPE Yeni Nesil Sulu Kazıma Makinasını Duyurdu

Hamamatsu, Japonya, 5 Ekim 2018 – Roland DG Corporation iştiraki olan ve 3D kazıma makinaları, 3D yazıcıları ve gravür makinaları da dahil olmak üzere dijital üretim araçlarının lider tedarikçisi DGSHAPE Corporation, popüler DWX-4W sulu kazıma makinasının varisi DWX-42W’nun piyasaya sürülmesini duyurdu.

DGSHAPE Başkanı Hisashi Bito’ya göre, “DWX-42W, dental restorasyon teknolojimizin büyüyen portföyüne yapılan son eklemeyi temsil ediyor. DWX-42W, DGSHAPE Corporation tarafından bugün geliştirilen Roland dental çözümlerinin mirasını inşa ediyor ve DGSHAPE’in dental alandaki profesyonellere yardım etme, hastaları için tedavi süresini kısaltma ve karlılıklarını artırma konusundaki kararlılığını doğruluyor.”

1DWX-42W, en yeni cam seramik ve kompozit resinlerden son derece estetik restorasyonlar üretebilir. DWX sulu platformda, yeni kazıma uçları, artırılmış Otomatik Uç Değiştirici (ATC) kapasitesi, ethernet bağlantısı ve yeni DGSHAPE mühendislik spindle (patent bekleyen) dahil olmak üzere bir dizi iyileştirme yapılmıştır. Ek önemli yükseltmeler arasında azaltılmış hava basıncı ve hacim gereksinimleri (mevcut basınçlı hava kaynağıyla çalışmak için daha uyumlu), %50’ye varan daha hızlı kazıma süreleri ve artırılmış stabilite ve hassasiyet için güçlendirilmiş çerçeve tasarımı bulunur.

Tüm DWX dental makinelerinin temel taşı olan Bito yorumları, kullanım kolaylığıdır. Operasyon bir düğmeye basmak kadar basittir. Açık yapıları, teknisyenlerin aşina olduğu esnek yazılım ve tarayıcı kullanımı sunar. Altı istasyonlu ATC, gözetimsiz üretim için gereken şekilde kazıma uçlarını değiştirir. Diğer gelişmiş özellikler arasında, kullanıcıların yüksek hacimli üretim için tek bir bilgisayardan dört makineye yönelik ayarları hızlı bir şekilde yapabilmelerini sağlayan bir Sanal Makine Paneli (VPanel) bulunmaktadır. VPanel, operasyonel durumunu izler ve kazıma ve bakım bitiminde e-posta bildirimleri gönderir.

Bito, bir klinikte tek bir makine olarak veya bir laboratuvar ortamında bir DWX-52D ile eşleştirilen DWX-42W’nun, büyüyen işletmeler için artan müşteri gereksinimlerini karşılamak adına tekliflerine katkıda bulunarak ölçeklenebilirliği kolaylaştırdığını söyledi.

 DGSHAPE Corporation Hakkında

2DGSHAPE Corporation, dental endüstri için DWX kazıma makinelerinin ve DWP 3D yazıcıların, endüstriyel markalama ve kişiselleştirme endüstrisi için EGX gravür ve MPX darbeli fotoğraf yazıcıların ve hızlı prototip üretimi, üretim ve hobi endüstrisi için MDX ve monoFAB serisi masaüstü kazıma makinelerinin de dahil olduğu şirketin yenilikçi 3D ürünlerini geliştirmek ve pazarlamak için tamamen iştiraki olan bir şirket olarak 2017 yılında Roland DG Corporation’dan ayrıldı. Şirketin ürünleri tüm dünyada yer almaktadır.

Roland DG Corporation Hakkında

Roland DG Corporation, profesyonellere yardımcı olmak için tasarlanan dijital cihazların önde gelen üreticilerinden biridir, zanaatkar ve hobi sahiplerinin hayal güçlerini gerçeğe dönüştürmektedir.  Ürünler arasında TrueVIS, SOLJET, VersaCAMM, VersaUV ve Texart serisi geniş formatlı inkjet yazıcılar ve tabela, araç grafikleri, kişiselleştirme, giyim ve tekstil dekorasyon endüstrileri için CAMM-1 ve STIKA vinil kesiciler yer almaktadır. Şirket, dünya çapında 200’den fazla ülkede ve bölgede dağıtılan ürünleri üretmek için kendi özel hücre üretim teknolojisini kullanmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.rolanddg.com.tr adresini ziyaret ediniz.

 Gelecek DWX-42W Fuarları

8th Dünya Dental Fuarı (resmi lansman sergisi)

 • 5-7 Ekim 2018
 • Yokohama, Japonya

BDIA Dental Fuarı

 • 4-6 Ekim 2018
 • Londra, İngiltere

 DENTECH CHINA

 • 31 Ekim – 3 Kasım 2018
 • Şangay, Çin

 ADF Yıllık Dental Toplantısı

 • 27 Kasım – 1 Aralık 2018
 • Paris, Fransa

LMT LAB GÜNÜ Chicago

 • 21-23 Şubat 2019
 • Chicago, Amerika

38th Uluslararası Dental Fuarı (IDS)

 • 12-16 Mart 2019
 • Köln, Almanya

Expo Dental Toplantısı

 • 16-18 Mayıs 2019
 • Rimini, İtalya

 

 

 

Share
445 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ