logo

Fespa Eurasia 2014 İçin Geri Sayim Başladı

Fespa Eurasia 2014 İçin Geri Sayim Başladı

betul corporate (Medium)Geniş format baskı sektöründe hizmet veren global federasyon FESPA ve Türkiye’deki üyesi ve ortağı ARED’in (Açıkhava Reklamcıları Derneği) bu sene ikincisini düzenlediği FESPA Eurasia 2014 fuarına altı hafta kaldı.

Sektörün 2015 için yatırım bütçelerini kararlaştırdığı Ocak ve Şubat aylarının hemen öncesinde

04-07 Aralık’ta düzenlenecek FESPA Eurasia 2014, tarih itibarı ile profesyoneller açısından bir fırsat niteliği taşıyor. Ayrıca, geçtiğimiz sene üç gün süren FESPA Eurasia’nın ardından gelen talepler doğrultusunda, bu sene dört gün boyunca sürecek olan fuarı daha fazla kişi ziyaret edebilecek ve daha fazla zaman ayırabilecek.

Birçok firmanın son teknoloji ürünlerini sergileyeceği, sektörde dünyanın en fazla takip edilen organizasyonlarındanFESPA’nın imzasını taşıyan FESPA Eurasia fuarını ziyaret eden profesyoneller, işletmelerindeki verimliliği arttıracak ve maliyetleri düşürecek ürün ve hizmetleri birebir inceleme fırsatı bulacak.

Ziyaretçi sayısını arttırmak için düzenlenen aktiviteler ve ayrılan kaynaklar sayesinde bu sene  Türkiye’den ve yurtdışından yaklaşık 8.000 ziyaretçinin katılımı bekleniyor. FESPA Pazarlama Müdürü Lorraine Horrow; “Bölge genelinde ziyaretçi sayımızı arttırmak için farklı organizasyonlarla iş birlikleri geliştirdik. Atatürk Havalimanı’na sadece beş dakikalık mesafede bulunan CNR Expo’da yapılacak FESPA Eurasia’ya ulaşım kolaylığı, diğer şehirlerden ve yurtdışından gelen katılımcılar için büyük bir avantaj oluşturuyor. Ayrıca etkinliğin İstanbul gibi canlı bir şehirde yapılması da fuarın çekiciliğini arttırıyor” dedi.

Ziyaretçiler dünya markalarının sunduğu ürün ve çözümleri görmenin yanı sıra fuar sırasında eğitim programlarını da izleyebilecekler. Endüstriyel Reklam uygulama alanında; neon yapımı, kutu harf yapımı, 3D baskı ve araç giydirme teknikleri hakkında eğitim programları düzenlenecek. Tekstil atölyesinde ise konfeksiyon süsleme, serigrafi baskı ve renk işleme gibi uygulamalar gösterilecek. Ayrıca ziyaretçiler fuar alanının hemen karşısında bulunan Wow Hotel’de 05 Aralık tarihinde düzenlenecek  Dijital Tekstil Konferansına da katılabilecekler.

FESPA Grup Fuarlar Müdürü Michael Ryan : “Gelecek ay düzenlenecek FESPA Eurasia boyunca katılımcı firmaların sunacağı çözümler, baskı olanakları ve düzenlenecek eğitimlerin ziyaretçilerin ufkunu açacağına eminiz. Dijital baskı profesyonellerinden tabela yapımcılarına, konfeksiyon süslemeden, serigrafi baskıcılarına ve tasarımcılara, fuarı ziyaret ederek işlerine değer katacak binlerce profesyoneli ağırlamak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

 

FESPA Euraisa 2014 hakkında daha fazla bilgi için www.fespaeurasia.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

#

SENDE YORUM YAZ