logo

F&F Sonbahar Kış 2014-2015 koleksiyonu

F&F Sonbahar Kış 2014-2015 koleksiyonu

Basak Dizer (7) (Medium)Başak Dizer ve Deniz Marşan’ın ev sahipliğinde Room Teşvikiye’de tanıtıldı.

İngiltere’nin kadın, erkek ve çocuk moda markası F&F, Sonbahar Kış sezonunu Room Teşvikiye’de düzenlediği etkinlikle tanıttı.

 Başak Dizer ve Deniz Marşan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe aralarında Burcu Karabacak, oyuncu ve model Duygu Akdeniz – Uğurhan Akdeniz, moda tasarımcısı Niyazi Erdoğan, F&F İletişim Direktörü Katerine Modra, F&F Pazarlama Müdürü Tuba Kesen Umar ve moda dünyasından davetliler katıldı.

 Koleksiyon gözdoldurdu.

F&F Sonbahar/Kış’ında romantik ve sofistike stili bir arada sunduğu koleksiyonu ile göz doldurdu. Koleksiyon transparan gömlek ve bluzlar,  payet pantolon ve mini elbiseler modern şıklığa gönderme yapan seksi saten elbiselerde dantel yaka detayları, hem romantik hem de şiirsel bir görünüm yansıtıyor. Mürdüm, bordo, gri, deve tüyü ve vazgeçilmez siyahın asaletine sıkça yer verilen koleksiyonda kürk detayları, çiçek ve leopar desenleri hem günlük giyimde hem abiye parçalarda yorumlanıyor. Elbise ve bluzlarda kullanılan şık saten ve şifonlar, pul, taş ve payet detaylar gece şıklığına sıradışı ve romantik bir stil getiriyor.

 Tüm F&F koleksiyonu Kipa mağazalarında ve www.f-f.com’da sunulmaktadır.

#

SENDE YORUM YAZ