logo

İFEXPO 2014 FUARININ SATIŞ VE PAZARLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

İFEXPO 2014 FUARININ SATIŞ VE PAZARLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

image1_bigİFEXPO 2014, 11. Uluslararası İstanbul Çorap, İç Giyim Fuarı, Tüyap tarafından, Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu şemsiyesi altında; Çorap Sanayicileri Derneği, Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği, Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği, Ege Giyim Sanayicileri Derneği ve Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği’nin desteğiyle 6 – 8 Şubat 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

 

Türk tekstil sektörünün dünyada ön plana çıktığı önemli niş üretim alanlarından çorap, iç giyim, mayo ürün gruplarına yönelik düzenlenen İFEXPO 2014 Fuarı, yerli ve yabancı sektör profesyonellerini ülkemizin en büyük üreticileri ile buluşturuyor.  Dünya tekstil piyasasında ülkemizin çorap, iç giyim, mayo konularındaki üretim gücünü, kapasitesini, koleksiyonlarını ve niş alanlardaki ürünlerini yeni pazarlara ve farklı hedef kitlelere ulaştırmada önemli rol üstlenen fuarın satış ve pazarlama çalışmalarına tüm hızı başladı.

 

2014-2015 Sonbahar/Kış Tasarımları İlk Kez Görücüye Çıkıyor

 

Çorap, İç giyim ve mayo modasına yön veren firma ve markanın yer alacağı İFEXPO 2014 Fuarı’nda 2014-2015 Sonbahar Kış tasarımları sektörün beğenisine sunulacak.

 

2013 yılında 55 ülkeden yerli ve yabancı toplam 6.529 sektör profesyonelini, ülkemizde sektörün önde gelen 136 firması ile buluşturan fuarın, yarattığı verimli ticari ortam ile sektörün yurtiçi ve ihracat hedeflerine olumlu yönde katkı sağladığı gözleniyor.  Sektörün mevsimsel taleplerini karşılayarak katılımcı ve ziyaretçisinden yeni tam not alan IFEXPO fuarı 2014 yılında 6 – 8 Şubat tarihleri arasında yurtçapından ve çeşitli hedef yurtdışı ülkelerden gelen satıcı ve alıcıların buluşma noktası olacaktır.

#

SENDE YORUM YAZ