logo

Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Şovu: KTM2016

Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Şovu: KTM2016

ktm (Large)Tekstil sektörünü ikinci kez Kahramanmaraş’ta bir araya getirecek olan KTM2016 Tekstil Makineleri Şovu, 28-30 Nisan 2016 tarihleri arasında kapılarını sektör temsilcilerine açacak. 

Yerli ve uluslararası tekstil sektör temsilcilerini buluşturacak ve B2B iş görüşmelerine fırsat yaratacak olan KTM2016 Tekstil Makineleri Şovu2016 yılında yeniden organize ediyor.

Türk tekstilinin Başkenti olarak tanımlanan Kahramanmaraş’ın merkezinde yer alan Kahramanmaraş Fuar ve Sempozyum Salonu, konumu itibari ile KTM2016 için mükemmel bir yer olarak belirlendi.Türkiye’nin küresel rekabette en güçlü olduğu Tekstil, Hazır giyim, Kumaş ve İplik sektörlerinde üretim gerçekleştiren Kahramanmaraş ve civar illerdeki  yatırımcılar, Tekstil ve konfeksiyon makine üreticilerine artık KTM2016 ile  daha yakın olacaklar.

Tekstil, Hazır giyim, Kumaş ve İplik üretiminde önemli bir yer tutan Kahramanmaraş,   KTM 2016  ile  uluslararası bir organizasyonun buluşma noktası olacak.Binlerce metre kare  sergi alanlarında yüzlerce rakipleri ile birlikte müşterilerinin ziyaretini bekleyen Tekstil teknoloji üreticisi firmalar KTM 2016 ile  binlerce firma arasından fark edilmeyi beklemeden direkt pazarın kalbinde müşterileri ile buluşacaklar, B2B görüşmeler, sempozyum ve panellerle birlikte gerçekleştirilecek Makine Şovu farklı bir kimliğe kavuşacak.

KTM2016  sadece Tekstil ve Konfeksiyon makineleri şovu katılımcı ve ziyaretçileri ile de tam anlamıyla bir iş yaratma platformuna dönüşecek. Türkiye’nin en önemli ihracat iş kollarından biri olan tekstil,hazır giyim, kumaş ve iplik üreticileri de makine ve aksesuar üreticileri ile üç gün boyunca Kahramanmaraş’ta bir araya gelecekler.

2014 yılında gerçekleştirilen 1.Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı,1.KTM2014 Tekstil Makine Şovu ve 2.UTZ Uluslararası Tekstil Zirvesi isimleri ile Eş zamanlı 3 etkinlik birlik de gerçekleştirilmiş, 21 ülkeden 267 katılımcısı ve 22 şehirden 7.891 ziyaretçisi ile 2014 yılında yapılan başarılı organizasyonlar arasında yerini almıştı.KTM 2016 Tekstil Makine Şovu, İstanbul Tekstil Hammadde İhracatçı Birlikleri (ITHIB),Akdeniz Tekstil Hammadde İhracatçı Birlikleri (ATHIB) Desteği ve Kahramanmaraş Ticaret Sanayi Odası KMTSO işbirliği ile yapılması planlanıyor.Tekstil ve Konfeksiyon üretimin kalbinin attığı Adana, Osmaniye, Gaziantep, Niğde, Kayseri, Malatya, Şanlıurfa ve Adıyaman’ın buluştuğu nokta olan Kahramanmaraş, bu nitelikte bölgesel bir organizasyon için merkez konumunda bulunuyor Başta Almanya olmak üzere Belçika, Çin, Fransa, Japonya, İsviçre, İtalya, İspanya, İngiltere, Hindistan, Kore ve Tayvanlı makine üreticilerinin katılım için rezervasyon yaptırdığı organizasyon sırasında B2B İş görüşmelerinin ve anlaşmalarını gerçekleştirilmesi planlanıyor. KTM2016 Tekstil Makineleri Şovu ile  eş zamanlı olarak Kahramanmaraş Sanayi ve Ticaret Odası tarafından ‘3.Uluslararası Tekstil Zirvesi’ sempozyumu düzenlenmesi planlanıyor. Geçtiğimiz yıl eş zamanlı olarak ikincisi düzenlenen ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı himayesinde Sütçü İmam Üniversitesi ile birlikde gerçekleşen Uluslararası Tekstil Zirvesi Büyük ilgi görmüş, sempozyumu sektörden 750 kişi takip etmişti.

ktm2016ilan_24X33

#

SENDE YORUM YAZ