logo

Konfeksiyon Makinesi Fuarına İlk Günden Ziyaretçi Akını

Konfeksiyon Makinesi Fuarına İlk Günden Ziyaretçi Akını

 tekstil trend dergisi (32)9 salonda 98.000 m2 sergileme alanında, 26 ülkeden 467 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla      24 Nisan tarihinde kapılarını açan Konfeksiyon Makinesi Fuarı, ilk gününde yurtiçi ve yurtdışından gelen sektör profesyonellerinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Gerçekleştirilen iş bağlantıları ile katılımcı ve ziyaretçisinden ilk gününde tam not alan fuar, konfeksiyon makineleri sektörünün dünyadaki en önemli buluşmalarından biri olduğunu bir kez daha kanıtladı.

FUARA ULUSLARARASI BÜYÜK İLGİ: 66 Ülkeden Nitelikli Ziyaretçiler

Yürütülen etkin yurtiçi ve yurtdışı tanıtım çalışmalarının ilk günden etkisini göstermeye başladığı fuar dünyanın farklı coğrafyalarından toplam 60 ülkeden sektör profesyonellerini bir araya getirmeyi başardı. ABD, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, BAE, Bahreyn, Bangladeş, Belarus, Belçika, Brezilya, Cezayir, Çin Estonya, Etiyopya, Fas, Fransa, Güney Afrika, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kazakistan, KKTC, Kırgızistan, Kore, Kosova, Kuveyt, Litvanya, Lübnan, Macaristan,  Mauritıus, Meksika, Moldova, Nijerya, Norveç, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Singapur, Slovenya, Suriye, Suudi Arabistan, Tayvan, Ukrayna, Ürdün, Vietnam ve Yunanistan’dan gelen ziyaretçiler Konfeksiyon Makinesi fuarının uluslararası bir çekim merkezi olduğunu gösteriyor.
Tüyap Davetlisi Olarak 12 Ülkeden ve Türkiye’nin Çeşitli İllerinden Gelen Alım Heyetleri Katılımcı Firmaların Yüzünü Güldürüyor
Sektöre yeni pazarlar sunmak ve uluslararası platformda gücüne güç katmak için pazarlama ağını genişleten Konfeksiyon Makinesi Fuarı, 12 ülkeden ve Türkiye’nin konfeksiyon üretimi konusunda ön plana çıkan illerinden alım heyetlerini katılımcılarla buluşturuyor. Gelişen, değişen tüketici taleplerini karşılamak için markalaşan, teknolojik yatırımlarına hız kesmeden devam eden yerli ve yabancı katılımcı firmalar fuarın ilk gününde gördükleri ilgi ve kurdukları iş bağlantılarından duydukları memnuniyeti dile getiriyorlar.

tekstil trend dergisi (3)GÖZ KAMAŞTIRICI YENİLİK: Kumaş Özel Bölümü

120’den fazla kumaş üreticisi firmanın katılımıyla bu yıla özel düzenlenen Kumaş Özel Bölümü, en yeni kumaş renk ve trendlerini bünyesinde barındırarak, fuarın ilk gününden ilgi odağı olmayı başardı. Yurtiçi ve yurtdışından gelen kumaş üreticisi firmalar, sektör profesyonelleri ve nitelikli ziyaretçiler ile buluşarak, iş ağlarını genişletme fırsatı buldu.
Jean Sektörünün Kalbi ‘ Denim Teknolojileri Salonu’ nda Atıyor
Özel bir salonda sergilenen ‘Denim Teknolojileri’ de, Jean sektörüne ivme kazandırmak ve yeni yatırımlara yön vermek isteyen girişimciler için, yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçileri buluşturmaya devam ediyor. Ülkemiz hazır giyim sektörünün hiç şüphesiz ki en önemli ihracat kalemini oluşturan Konfeksiyon Makinesi Fuarı, siz değerli sektör ilgililerini 27 Nisan Pazar akşamına kadar Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece / İstanbul’a bekliyor.

Dünden Bugüne Ütü Sergisi
Fuarın en ilgi çekici etkinliklerinden biri olan ‘Dünden Bugüne Ütü Sergisi’, son 200 yılda ütülerin nasıl bir evrim geçirdiğini gözler önüne seriyor. 1780’lerden kalma Dövme Demir El Yapımı Ütülerden 1900’lerde kullanılan Kömürlü Terzi Ütülerine, 1940’larda kullanılan Sıvı Yakıtlı Ütülerden Gaz Isıtmalı ütülere kadar geniş yelpazede antika ütülerin sergileneceği bu etkinlik fuar süresince ziyaret edilebilecek.

#

SENDE YORUM YAZ