logo

Lavanta Ve Gül Kokulu Aker İpek Eşarplar

Lavanta Ve Gül Kokulu Aker İpek Eşarplar

aker (8) (Medium)İpek tasarımlarıyla fark yaratan Aker, nanoteknoloji ürünü lavanta ve gül kokulu ipek eşarplarıyla yeni yılda eşsiz bir şıklığın kapılarını aralıyor. Leopar desenli eşarpları ile yeni yıl alışverişini hareketlendiren Aker; kırmızı, mürdüm, hardal sarısı, haki, tarçın, nefti, bordo ve fuşya ile harmanlanmış özgün eşarp tasarımlarını kadınlara armağan ediyor.

Dijital dokunuşlarla gül ve lavanta kokusunu bir arada sunan Aker; global ve eklektik dünyanın sunduğu gerçekliğe retro yansımalarla yön veriyor.

Lavanta ve gül kokulu eşarplarla kendinizi her an özel hissedin

Tüm Aker eşarplarında farklı desenler eşliğinde sunulan gül ve lavanta kokusu, ipek elyafın arasına yerleştirilen nano ebatlardaki koku kapsüllerinin hareket etmesi ve patlayarak içindeki kokuyu ortama yayması sonucu oluşuyor. Çoklu renk kombinasyonlarıyla farklı tarz ve renkleri bir arada sunan Aker eşarplar ile siz de yeni yılda şıklığınızı sergileyebilirsiniz.

Yıkamadan sonra bile uzun süre etkisini kaybetmeyen bu eşsiz eşarplar ile siz de sevdiklerinizi şımartabilir, yeni yıla şık eşarplarla adım atabilirsiniz.

#

SENDE YORUM YAZ