logo

Maya Tekstil’in En Şanslı Bayisi Belli Oldu

Maya Tekstil’in En Şanslı Bayisi Belli Oldu
Maya_Tekstil_20 (14) (Medium)Türkiye’de ev tekstili sektörünün öncü ismi Maya Tekstil’in 20. yılı şerefine bayileri arasında düzenlediği Mercedes çekilişi sonuçlandı. Maya Tekstil bayisi Mehmet Bulut ödülünü Maya Tekstil’in Sakarya Akyazı’daki fabrikasında düzenlenen törenle aldı.
20’inci yılını kutlayan Türkiye’nin ilk kaz tüyü yastık – yorgan üreticisi Maya Tekstil’in bu özel sene şerefine bayilerine yönelik düzenlediği çekiliş sonuçlandı.

Maya Tekstil’in 5 bin TL ve üzeri ürün alan bayileri arasında yapılan çekiliş sonucunda bir kişi Mercedes C 180 1.6 Fascination’ın sahibi oldu. Şirketin Sakarya Akyazı’da bulunan fabrikasında düzenlenen törene Maya Tekstil çalışanları ve bayileri katıldı.

Törende Mercedes C 180 1.6 Fascination kazanan Maya Tekstil’in Marmaris’deki bayilerinden Ulalı Mehmed Mefruşat’ın sahibi Mehmet Bulut, anahtarını teslim aldı.

Maya Tekstil büyüyor…

20 yıldır yoluna ilk günkü heyecanı, çalışma azmi ve tecrübeli ekibi ile devam eden Maya Tekstil; PENELOPE, Othello, Serenade ve Maya Elite markaları ile her segmentten tüketiciye hitap ediyor. Şirketin PENELOPE ve Othello markaları altında 70’e yakın yastık, 30’a yakın yorgan çeşidini kapsayan geniş bir ürün yelpazesi bulunan Maya Tekstil, ürünlerini başta Orta Doğu ve Avrupa ülkeleri olmak üzere 45 ülkede tüketicilerle buluşturuyor.

#

SENDE YORUM YAZ