logo

Mercan Tekstil Topkapı’daki Yeni Merkezinde Hizmetlerine Devam Ediyor…

Mercan Tekstil Topkapı’daki Yeni Merkezinde Hizmetlerine Devam Ediyor…

lutfi yordan (1)Mercan Tekstil Ağırlıklı olarak Tekstil sektöründe kullanılan İplik Makine Yedek Parçaları İmalatı ve satışını gerçekleştiriyor

Firma sahibi LÜFTÜ YORDAN yaptığı açıklama’da tekstil sektöründe 12 yıllık bir tecrübeye sahip çeşitli firmalarda yedek parça satışı ve imalatı yapan bir ekip olduklarını belirtti. 12 yıllık bilgi ve birikimimizi kurmuş olduğumuz MERCAN TEKSTİL MAKİNA’da Tekstil sektörünün yedek parça ihtiyacına yardımcı olmaya devam edeceğiz dedi.

Firmamız bünyesinde öncelikle seramik iplik kavuzlarının ithalatını yapıyoruz. 5000 den fazla ürün yelpazesiyle Türkiye’deki tekstil firmalarının ihtiyaçlarına cevap veriyoruz…

 Tekstil makinelerinde kullanılan plastik ve metal aksamların imalatını Türkiye’de yapıyoruz.

Fantezi iplik alanında hava jetleri fren klavuzları her ölçüye uygun bakalıt balaban Türkiye’de imalat ediyoruz. En son olarak bünyemize iplik sektöründe ciddi ihtiyaç duyulan optik sensörlerı de ürün yelpazemize katarak gerçekten çok iyi bir stok portföyü yakaladık.

lutfi yordan (3)Amacımız; müşteriye kaliteli ve hızlı istediği malı ulaştırmaktır. Bunu da başarmış durumdayız. Zamanı minimum kısa tutarak sektörün ihtiyacına anında cevap verme noktasında müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Türkiye’de tekstil firmalarının yoğun olduğu iller Gaziantep K.Maraş Bursa, Denizli ve Adana başta olmak üzere iplik ve yuvarlak ÖRME SANAYİSİNİN olduğu tüm illerde faaliyet gösteriyoruz.

Son zamanlarda Türkiye tekstil sektörünün almış olduğu mesafeyi göz önünde bulundurursak kendimizi ve kadromuzu sürekli geliştirerek tekstil sektöründeki yeniliklerin takipçisi olmaya devam edeceğiz.

Öncelikle Mercan Tekstil Makine markasına yakışır bir şekilde tüm müşterilerimizin memnun olduğu olduğunu görmek en büyük yatırımdır. Bu da sizin büyüme hedefine emin adımlarla yaklaşmanız demektedir. Yatırımlar daima müşterinin size olan güveni ile sağlanır. Mercan Tekstil Makine olarak hedefimiz bu markayı daha yukarılara çıkarmaktır.

http://www.mercantekstilmakina.com

#

SENDE YORUM YAZ