logo

Milano Moda Haftası’nda Türk İmzası Afffair

Milano Moda Haftası’nda Türk İmzası Afffair

AFFFAIR+MILANO+MODA+HAFTASI-1 (Medium)Milano Erkek Moda Haftası’nda ilk Türk markası olarak dikkat çeken Afffair, bu sezonda Milano Moda Haftası’nın açılış isimlerinden biri oldu. Moda haftası kapsamında İlkbahar – Yaz 2016 koleksiyonunu tanıtan Afffair, defilede uluslararası üne sahip top model Tülin Şahin’e tek kadın model olarak yer vererek çok özel bir sunuma imza attı.

Milano Erkek Moda Haftası’nın resmi takvimine ikinci kez giren Afffair, “Smile Now / Cry Later” ismini verdiği İlkbahar – Yaz 2016 koleksiyonunu 20 Haziran Cumartesi günü moda tutkunlarının beğenisine sundu. Markanın kreatif direktörleri Rufat İsmail ve Ali Behnam Bahtiyar tarafından tasarlanan koleksiyon smart casual, luxury sportswear, beachwear ve formal wear olarak dört gruptan oluşuyor.

AFFFAIR+-+MILANO+MODA+HAFTASI (Medium)Erkek moda dünyasına farklı bir soluk getirmeye devam eden Afffair, yeni koleksiyonunda cesur ve görkemli tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Milano Moda Haftası’nda tanıtılan İlkbahar – Yaz 2016 Luxury Sport koleksiyonunda 3 boyutlu efektlere sahip parçalar, birada kullanılan el bombası, silah ve çiçek desenleri dikkat çekiyor. Afffair’in şehirli erkeği kendi stilini cesur bir şekilde yansıtıyor. Özgür ruha sahip ve enerjik görünümlere sahip Smart Casual koleksiyonu hareket özgürlüğü ön planda tutarak rahat bir şıklık sunuyor. “Smile Now / Cry Later” sloganıyla yola çıkan koleksiyon her anın keyfini çıkarmasını bilen erkeklere hitap ediyor.

 
Top model Tülin Şahin, Milano erkek moda haftasında AFFFAIR defilesinin tek kadın modeli olarak podyuma çıktı!

Şehirli dandy erkeğine hitap eden ve kısa sürede çok ses getiren marka Afffair, Milano Moda Haftası’ndaki sunumuyla da göz doldurdu. Ünlü top model Tülin Şahin, özel dikilen kıyafetiyle podyumda yürürken erkek modellerin arasında yıldız gibi parladı. Ses getiren sunumda Tülin Şahin beyaz renkten bir ceket elbise ile sahneye çıkarken ceketin arkasında yer alan ve bu koleksiyona özel olarak tasarlanan ve üç boyut efekte sahip çiçekler moda severlerden tam not aldı.

 

#

SENDE YORUM YAZ