logo

Modanın Öncüsü Ted Baker Türkiye’ De!

Modanın Öncüsü Ted Baker Türkiye’ De!

LB_Sybill-0009 for bag only f3 (Small)Dünyaca ünlü İngiliz markası Ted Baker ; çarpıcı renklerin ,nefes kesen baskıların ve özel kumaşların yer aldığı iddialı koleksiyonu ile İstanbul ve Ankara’da kapılarını açtı.

Geleneksel Türk çarşılarından ve klasik İngiliz tarzından ilham alaraktasarlanan Ted Baker koleksiyonları;Ankara’da Panora AVM, İstanbul’da ise Brandroom Courtyard adreslerinde modaseverlerin beğenisine sunuluyor.

 Ted Baker Sonbahar-Kış kadın koleksiyonunda, klasik ve modernin iç içe geçtiği nostaljik bir hava eserken, renk paletinde ise nu tonlar, kırmızı ve yeşil renkler öne çıkıyor.

 Erkek koleksiyonlarının da yer aldığı Ted Baker mağazalarının dekorasyonları ise çok dikkat çekici.

 Ted Baker Panora  AVM mağazası Londra metrosunu andırırken,çelik işçilikler, fener avizeler ve koyu rustik ahşap döşemeler mağazaya çok farklı bir hava katıyor.

  İç mimarisinde geleneksel pazar yerlerinden esinlenilirken ahşap masalar ve sandıklar aksesuarları sergilemek için kullanılıyor.

 Merdiven boyunca uzanan eski tip kolyeler, ipek püsküllü abajurlar ve zengin dökümlü kumaşlar ile birlikte kullanılan Türk çinileri dikkat çekiyor.

#

SENDE YORUM YAZ