logo

Silk & Cashmere Başlattı ve Sürdürüyor: ‘Black Friday’

Silk & Cashmere Başlattı ve Sürdürüyor: ‘Black Friday’

silk-cashmere2 (Small)Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere tüm Avrupa’da yaşanan indirimli alışveriş çılgınlığı ‘Black Friday’i ülkemizde geçen yıl ilk kez başlatan Silk & Cashmere, bugün de yeni sezon tüm ürünlerini akşam 22.00’ye kadar YÜZDE ELLİ indirimle satışa sunuyor. İlklerin markası Silk & Cashmere; geleneksel hale getirdiği ‘Black Friday’ ile tüm Türkiye’deki mağazalarında ve online satışlarda yüzde 50 indirim uyguluyor.

Geçen yıl sürpriz bir şekilde ilk kez hayata geçen ‘Black Friday’ gününde önemli bir satış ivmesi yakalayan Silk & Cashmere bu yıl da 2014 Kış sezonu kadın erkek kreasyonlarını, aksesuarları ve ev tekstil ürünlerini yarı fiyatıyla satışa sunuyor.

Amerika’da, Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma gününde yapılan büyük indirimlerde kapıların önünde sabahın erken saatlerinden itibaren kuyruk oluşturan müşteriler, beyaz eşyadan elektronik eşyaya, gelinlikten kıyafete kadar indirim uygulayan tüm markalara hücum ediyor. Televizyonlarda görmeye alıştığımız bu görüntülerin benzerini bugün Silk & Cashmere mağazalarının önünde görebilirsiniz

#

SENDE YORUM YAZ