logo

Stil Sahibi Olmak İçin Gardrop Detoksu Şart

Stil Sahibi Olmak İçin Gardrop Detoksu Şart

ESK_2 (Medium)Tarih boyunca kıyafetler önemli bir ‘güç göstergesi’ oldu. Sultan kaftanları sadece siyasi gücün değil, yaşanılan dönemdeki zevkin ve zenginliğin göstergesiydi.  Günümüzde ise kullanılan arabadan oturulan eve, hatta takılan saatten ziynet eşyasına kadar pek çok detay statü, şıklık ve stil göstergesiolarak karşımıza çıkmaya başladı.

Stil sahibi olmak sosyal hayattaki en büyük güç olarak kişiyi bir adım öne çıkarır. “İnsanlar görünüşleri ile karşılanır, fikirleri ile uğurlanır” sözü gibi stil sahibi insanlarınsosyal ortamlarda ve iş hayatında ilk izlenimi stilleri ile doğru orantılı olarak gelişir. İyi bir stil, iyi bir ön fikrin temelini oluşturur. Kötü bir stil ise, daha ilk anda olumsuz önyargılara neden olur.

Şık ve stil sahibi olmak sanıldığı gibi zor değildir.Bunun için fit bir görünüm, yeniliklere açık olmak ve gardıroptaki fazlalıklardan kurtulmak yeterli. Zaman zaman gardropdetoksu şart.

Gardıropların temizlenmesi ve düzenlenmesi anlamına gelen gardırop detoksu, sene içinde birkaç kere yapılması gereken aktivitelerden biri. Mevsim dönüşlerinde büyük fayda sağlayan gardropdetoksunun detaylarını ve kişiye sağladığı faydaları görüşmek üzere sizleri Türkiye’nin İlk Tesettürlü Stil Danışmanı Esra Seziş Kiğılı ile bir araya getirmeyi çok isteriz.

#

SENDE YORUM YAZ