logo

TEMSAD, Başkanlığına Adil Nalbant Yeniden Seçildi…

TEMSAD, Başkanlığına Adil Nalbant Yeniden Seçildi…

adil-nalbant Tekstil Makina ve Aksesuar Sanayicileri Derneği (TEMSAD) tarafından yapılan olağan genel kurulda mevcut başkan Adil Nalbant oy çokluğu ile yeniden başkan seçildi…

Gönen Otel’de gerçekleştirilen toplantıya TEMSAD üyesi firma temsilcileri katıldı. Toplantıda derneğin 2014 yılında gerçekleştirdiği faaliyetler ve 2015 yılında yapılacak çalışmaları hakkında üyelere TEMSAD Başkanı Adil Nalbant tarafından bilgi verildi.

TEMSAD Başkan Yardımcılığı görevine Entema firmasından Hakan Gürel, Ağteks’ten Mehmet Ağrikli, GES Elektronik’ten Numan Gürel, Alkan Makine’dan Cüneyt Alkan seçildi,  Yönetim Sekreteri Argetek’ten Uğur Çetinkaya oldu. Yönetim kurulunda ise Tüm Kalıp’tan Levent Bayraktaroğlu ve Beneks Makine’den Hüseyin Birben görev aldı.

Toplantıya, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Başkanı İsmail Gülle, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Türkiye Triko Sanayicileri Derneği (TRİSAD) Mustafa Balkuv, TMMOB Tekstil Mühendisleri Odası Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Emre Fidan ve sektör temsilcileri katıldı.

ADİL NALBANT  EKOTEKS  BAŞKAN
 HAKAN GÜREL  ENTEMA  BAŞKAN YARDIMCISI
 MEHMET AĞRİKLİ  AĞTEKS  BAŞKAN YARDIMCISI
 NUMAN GÜREL  GES ELEKTRONİK  BAŞKAN YARDIMCISI
 CÜNEYT ALKAN  ALKAN MAKİNA  BAŞKAN YARDIMCISI
 UĞUR ÇETİNKAYA  ARGETEK  YÖNETİM SEKRETERİ
 AYHAN BALLI  UNİTEKS  MUHASİP ÜYE
 ALİ ÇAKICI  CANLAR MAKİNA  ÜYE
 METİN DALOĞLU  TEKST MAKİNA  ÜYE
 LEVENT BAYRAKTAROĞLU  TÜMKALIP  ÜYE
 HÜSEYİN BİRBEN  BENEKS MAKİNA  ÜYE

Temsad hakkında;
Tekstil Makine ve Aksesuarları Sanayicileri Derneği (TEMSAD) bu sahada faaliyet gösteren tek özel teşkilat olup; kurulduğu 1998′den beri derneğin ana amacı, Türk Tekstil Makine Sektörünün tanıtımını gerçekleştirerek, üyelerinin gerek Türkiye’de gerekse dünyadaki faaliyetlerini desteklemektedir.

TEMSAD,Türk Tekstil Makine Sanayini dünyaya tanıtabilmek amacıyla, yalnız sektör ve üyeleriyle ilgili bilgi sunmakla kalmayıp, aynı zamanda fuar, iç ve dış ticaret heyetleri ve benzeri bir çok organizasyonu,yurt dışında iş birliği anlaşması imzaladığı benzer teşkilatlar ve  T.C. Büyük elçilikleri  ile birlikte düzenlenmektedir.

TEMSAD‘ın bir diğer amacı, üyelerinin Türkiye ve yurt dışında iş ortakları ve temsilciler bulmasına yardımcı olmaktır. Ancak bütün bu çalışmalar esnasında,üyelerinin sürekli olarak üretim teknolojilerini geliştirerek,güvenilir ve sürdürülebilir yapılar içinde kalite standartlarını iyileştirmesine yönelik vizyonundan ödün vermemektedir.

#

SENDE YORUM YAZ