logo

Uluslararası İstanbul İplik Fuarı ve Texpo Euro Asia Fuarı 2014

Uluslararası İstanbul İplik Fuarı ve Texpo Euro Asia Fuarı 2014

DSCN0895 (Medium)Haber ve Fotoğraflar:Yusuf HIZARCIOĞLU

Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nin en kapsamlı iplik ürünleri ve iplik teknolojileri buluşması olan fuarı 11.Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, sektör firmalarını bir araya getiriyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin farklı coğrafyalarından gelen nitelikli ziyaretçiler ile buluşma fırsatı sunan platformun kapısı; 26 Mart 2014’te açılırken, Türkiye’nin en prestijli fuarlarını organize eden ve ev sahipliği yapan Tüyap, her yıl olduğu gibi bu yıl da markasının gücüyle sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini 29 Mart 2014’e kadar ağırlıyor olacak.

İplik hammadde ve üretim teknolojileri yatırımlarının arttığı, dünyanın en büyük 5 DSCN0866 (Medium)pamuk üreticisi ülkenin yer aldığı Avrasya Bölgesi’nde, Uluslararası İstanbul İplik Fuarı bölgenin ticari buluşma merkezi olarak ön plana çıkarken, katılımcılar ve ziyaretçiler ihracat imkanlarını arttırıyor, potansiyel müşterileri ile bir araya geliyor, yeni dağıtım kanalları ulaşıyor ve satış süreçlerini hızlandırıyor.

2013 yılında 218 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile 71 ülkeden 39 bini aşkın ziyaretçi akınına uğrayan fuar, bu yılda yerel ve uluslararası arena da ses getirmeyi hedefliyor. 11.Uluslararası İstanbul İplik Fuarı sektör profesyonellerini Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne bekliyor.

 

 

#

SENDE YORUM YAZ